Новини

06.08.2019
571

Консорціум дослідницької інфраструктури Центральної Європи CERIC-ERIC оголошує черговий конкурс для проведення досліджень

Консорціум дослідницької інфраструктури Центральної Європи CERIC-ERIC оголошує черговий конкурс для проведення досліджень

Консорціум дослідницької інфраструктури Центральної Європи CERIC-ERIC оголошує черговий конкурс для проведення досліджень в усіх галузях, пов’язаних з матеріалознавством, в тому числі для досліджень біоматеріалів, та нанотехнологіями. Кінцевий термін подання заявок на конкурс – 2 вересня 2019 року для попередньої оцінки та можливості вдосконалення заявки, 30 вересня 2019 року (рекомендується лише для досвідчених користувачів усіх методів досліджень).

 Європейська дослідницька інфраструктура CERIC поєднує інструментальне забезпечення більш як 50 видів інструментарію та двох підтримуючих лабораторій провідних національних дослідницьких інфраструктур 8 європейських країн, об’єднаних в один проект, який підтримується Європейською комісією та дозволяє знаходити інноваційні рішення у сферах енергетики, здоров'я, харчування, культурної спадщини тощо. Кожна країна-учасник консорціуму призначає одну представницьку організацію та здійснює свій внесок у CERIC, надаючи доступ до наявного обладнання та підтримуючи його стан на високому рівні.

Відкритий доступ для дослідників по всьому світі до сучасного обладнання у країнах Центральної та Східної Європі задля забезпечення розвитку науки та промисловості в області дослідження матеріалів, біоматеріалів та нанотехнологій надається на основі відкритих конкурсів і є безкоштовним для неприбуткових організацій. Спільне використання послуг, що надаються партнерами консорціуму суттєво доповнюють одна одну і включають навчання з використання обладнання для виконання досліджень з використанням ЯМР, рентгенівської електронної спектроскопії, аналізу пучків іонів, електронної мікроскопії високої роздільної здатності, рентгенівської електронної спектроскопії, аналізу матеріалів із використанням синхротронного випромінювання та нейтронних пучків, аналіз та обробку даних, підготовку звітності та публікації.

Граничні терміни подання заявки на конкурс:

  • 2 вересня 2019 – 17.00 Центральноєвропейського часу (CET), для попередньої оцінки та можливості вдосконалення заявки.
  • 30 вересня, 2019 - 17.00 Центральноєвропейського часу (CET), рекомендується лише для досвідчених користувачів усіх методів досліджень

Особливістю поточного конкурсу є те, що для використання став також доступним новий електронний мікроскоп Titan Krios 3Gi Cryo 300kV, розташований на базі Ягелонського університету (м. Краков, Польща) https://synchrotron.uj.edu.pl/en_GB/start, корисний для дослідників, які працюють в галузі структурної біології.

Детальна інформація щодо інструментарію та можливостей його використання надана за посиланнямhttps://www.ceric-eric.eu/users/labs-and-instruments/.

Дослідники з України,  можуть подати заявку на пільговий відкритий доступ (promotional open accesshttps://www.ceric-eric.eu/users/open-access/#anchor-2https://www.ceric-eric.eu/users/open-access/#anchor-2: в рамках проекту ACCELERATE програми Горизонт 2020 з персональної підтримки підготовки пропозицій, виконання вимірювань, а також аналізу та публікації результатів. Згаданий проект виконується за участі Ужгородського національного університетуhttps://www.uzhnu.edu.ua/en/news/nemozhlyve-mozhlyvo-abo-yak-fizyky-uzhnu-zumily-diyty-do-goryzont.htm (керівник – проф. Василь Михайлович Різак, завідувач керівник кафедри твердотільної електроніки  vrizak@bigmir.net).

http://www.nas.gov.ua/logo/PhotoNews/3CERIC_ERIC_konkurs2019.jpg

 

 

Категорії: