18.09.2013

Команда УжНУ змагатиметься з кращими програмістами країн Південно-Східної Європи

Днями на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, в якому взяли участь команди кращих вузів восьми західних областей України − Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької.

Етап, про який йдеться, одночасно є відбірковим етапом 38-ї Міжнародної олімпіади з програмування (¼ фіналу).

Таким чином, команда УжНУ потрапила у півфінал цього престижного змагання, де буде змагатись з кращими командами країн Південно-Східної Європи. Бажаємо команді UzhNU_Brainiacs подальших перемог!