Керівництво УжНУ провело робочу зустріч із колективом факультету здоров’я та фізичного виховання

У середу, 17 квітня, ректор Володимир Смоланка, проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король та проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Сойма провели зустріч з колективом факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ. Подібні зустрічі ініційовані керівництвом вишу і покликані оперативно вирішити питання для комфортної роботи викладачів та навчання студентів, проводитимуться  на кожному з факультетів університету.

Факультет здоров’я та фізичного виховання УжНУ активно розвивається. Працює над своїм іміджем, відкриває нові спеціальності та освітні програми, чим приваблює абітурієнтів. До структури факультету входять: кафедра фізичної реабілітації, кафедра основ здоров’я та кафедра фізичного виховання

Під час зустрічі ректор УжНУ Володимир Смоланка наголосив: «Для мене особисто, і для всього керівництва, є дуже важливо знати, що саме вас турбує. Незручних  питань для нас немає, тож можете звертатись з будь-яким питанням, яке вас дійсно цікавить. Головною метою моєю, думаю, і всього ректорату, є розвиток нашого університету. І я дуже задоволений, що ваш факультет сьогодні показує хорошу динаміку, думаю, ви і далі розвиватиметесь у тому ж напрямку».

Тож зустріч відбулась у форматі «запитань-відповідей», всі працівники факультету здоров’я та фізичного виховання мали можливість запитати про важливі й актуальні події в житті їхнього підрозділу. Після виступів Володимира Смоланки, декана факультету Іван Миронюка піднялось жваве обговорення питань та міркувань. Зокрема мова йшла про відкриття нових спеціальностей, оренди окремих об’єктів, стажування викладачів закордоном, ремонтні роботи у приміщеннях УжНУ, працевлаштування випускників, студентські практики, рейтинг викладачів, фінансові питання, проживання студентів у гуртожитках та інше.

«Нам приємно, що ви відгукнулася на всі побажання, пов’язані з  роботою нашого факультету. У свою чергу, наш колектив зробить все можливе для реалізації тих цілей, які ми запланували досягти у близькому майбутньому» – зазначив наприкінці зустрічі декан факультету здоров’я і фізичного виховання Іван Миронюк.

Ганна Фельцан,