12.03.2020

Карантин в УжНУ триватиме з 12 березня до 3 квітня

Карантин в УжНУ триватиме  з 12 березня до 3 квітня

В Ужгородському національному університеті  з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року введений карантин.  Протягом цього періоду навчання переводять  на дистанційну форму.

Також в університеті не будуть відбуватися масові заходи освітнього, наукового, спортивного, соціального та мистецько-розважального характеру. Про це йдеться  в розпорядженні ректора Володимира Смоланки, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року «Щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19» та рекомендаційного листа МОН України від 11.03.2020 року.

Також, за розпорядженням, заборонені направлення закордон студентів та працівників Університету в країни з високим ступенем ризику зараження, та обмежений  прийом іноземних делегацій. Заборонений  виїзд іноземним студентам за межі України без погодження з адміністрацією університету.

Адміністрація університету буде інформувати всіх викладачів, студентів та працівників щодо епідеміологічної ситуації, необхідних профілактичних заходів для запобігання коронавірусної інфекції  COVID-19.