29.05.2019

Доповідь доцента кафедри хірургічних дисциплін Фатули Юрія Михайловича на міжнародних наукових конференція.

Доцент кафедри Фатула Юрій Михайлович виступав з доповідями на двох міжнародних наукових конференціях: 22 лютого 2019р. у Кошіце (Словаччина) на конференції “Slovensko a prvá svetová vojna” з доповідю “Vojnové cintoriny prvej svetovej  vojny v Užhorode“і 25 березня 2019р. у м.Цісна (Підкарпатське воєводство, Польща) на конференції “Zimowa wojna w Bieszczadach 1914 – 1915” з доповіддю “Udział 85 pułku piechoty  w walce o Górę Maniłowa”. В конференціях приймали участь науковці і краєзнавці з Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини. За матеріалами конференцій надруковані збірники наукових праць.