Новини

11.05.2022
949

Кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Ужгородського національного університету запрошує на навчання

Кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Ужгородського національного університету запрошує на навчання

Кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Ужгородського національного університету запрошує на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями: МАГІСТР (педагогікавищоїшколи; дошкільнаосвіта; початковаосвіта); БАКАЛАВР (дошкільнаосвіта; початковаосвіта); ДОКТОР  ФІЛОСОФІЇ (PhD) – 011. освітні, педагогічні науки

       Форма навчання: стаціонарна і заочна.

 Кафедра педагогіки булла створена в Ужгородському державному університеті 28 серпня 1956 р. відповідним наказом Міністерства освіти.  З 2016 року – це кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Ужгородського національного університету. Очолює підрозділ доктор педагогічних наук, професор І.В. Козубовська.

Кафедра забезпечує викладання психолого-педагогічних дисциплін студентам різних напрямів підготовки за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «магістр», «доктор філософії», організацію педагогічної практики студентів, здійснення фундаментальних та прикладних досліджень в освітній галузі.

У складі кафедри 14 науково-педагогічних працівників, з-поміж яких 13 мають наукові ступені і відповідні вчені звання (6 докторів педагогічних наук, 7 кандидатів наук). До проведення лекційних занять залучаються також викладачі-сумісники (доктори і кандидати педагогічних наук) з інших ЗВО.

 Кафедра здійснює підготовку студентів освітнього ступеня «магістр» за спеціальностями:

- 011 - «Освітні, педагогічнінауки» - педагогіка вищої школи;

- 012 – дошкільна освіта;

- 013 - початкова освіта.

Термін навчання – 1 рік 4 місяці.

До сфер працевлаштування випускників-магістрів відносяться установи, підпорядковані Міністерству освіти і науки України, зокрема: вищі навчальні заклади різних рівнів акреди­тації і форм власності, науково-педагогічні й освітні установи, дошкільні навчально-виховні заклади, заклади підвищення кваліфікації й післядипломної педагогічної освіти.

Підготовка студентів освітнього ступеня «бакалавр» здійснюєтьсязі спеціальності 013 «Початкова освіта» і 012 «Дошкільна освіта» Термін навчання - 3 роки 10 місяців.

Випускники-бакалаври можуть бути працевлаштовані в загальноосвітніх школах, навчально-виховних закладах системи позашкільної освіти та їх структурних підрозділах, в системі дошкільної освіти і займати посади вчителя початкових класів, вихователя групи продовженого дня, педагога-організатора, асис­тента вчителя в класах з інклюзивним навчанням, вихователя дошкільного закладу та ін.

Підготовка докторів філософії (майбутніх науково-педагогічних працівників вищої школи) здійснюється зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки». Термін навчання – 4 роки.

Для студентів викладачами кафедри проводяться факультативні заняття з вивчення англійської і німецької мов (безкоштовно).

Кафедра систематично проводить науково-практичні конференції та семінари, педагогічні читання з залученням студентів. За результатами щорічної всеукраїнської науко­во-практичної конференції з міжнародною участю видається збірник наукових праць «Педагогічні інновації у фаховій освіті». Разом з кафедрою соціології та соціальної роботи випускається науковий журнал «Педагогіка. Соціальна робота», що є фаховим виданням (категорія «Б»).

 

За більш детальною інформацією звертатись: 066-4660334; 095-6212681.

Категорії: