30.05.2018

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ЗУСТРІЛА МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ

КАФЕДРА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ
ЗУСТРІЛА МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ

Відкрите заняття для десятикласників із шести шкіл Ужгорода провела кафедра військової підготовки за програмою пілотного проекту УжНУ та Ужгородської міської ради – "Літній університет".

Сучасні зразки озброєння та військової техніки ­­–  головна тема відкритого заняття та обговорення викладачів та молоді.

Десятикласники охоче розпитували представників кафедри про переваги навчання, методи й методику ведення підготовки майбутніх офіцерів запасу, цікавилися сучасними зразками навчальної зброї та військової техніки, які використовують студенти на практичних заняттях.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на численні запитання. Молодь мала змогу поспілкуватися з викладачами-учасниками бойових дій на Сході України. Особливо активні учні пройнялися військовим духом і серйозно задумалися про майбутню професію захисника Батьківщини.

Зустріч викладачів кафедри військової підготовки та школярів пройшла у теплій атмосфері.

Молодь – наше патріотичне майбутнє, яке закладається уже сьогодні, –вважають представники кафедри військової підготовки УжНУ й радо долучаються до відкритого діалогу із прийдешнім поколінням абітурієнтів.