Новини

13.09.2018
1931

Кафедра військової підготовки оголошує про продовження терміну прийому студентів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу до 20.09.2018 року

Кафедра військової підготовки оголошує про продовження терміну прийому студентів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу до 20.09.2018 року

Кафедра військової підготовки УжНУ продовжує проводити прийом кандидатів на навчання на кафедрі за програмою підготовки офіцерів запасу до 20.09.2018 року.

Термін навчання - два роки. По завершенні навчання випускникам присвоюється первинне військове звання «молодший лейтенант запасу». 

На навчання на конкурсних засадах приймаються громадяни (чоловічої та жіночої статі), які мають вищу освіту чи здобувають її в УжНУ та інших вищих навчальних закладах, у тому числі студенти магістратури, а також студенти заочної форми навчання та аспіранти.    

Підготовка офіцерів запасу проводиться за спеціальностями:

- психологія;

- бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів;

- бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії;

- бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення.

Випускники  кафедри мають змогу служити на добровільних засадах на офіцерських посадах у Збройних Силах України, Службі безпеки України, Держприкордонслужбі України, Національній гвардії України, Національній поліції України та інших силових і правоохоронних структурах.

Більш докладну інформацію про правила прийому та умови навчання можна отримати на Кафедрі військової підготовки УжНУ за адресою: м. Ужгород, вул. Тлехаса, 16/8 (Новий район міста), або на офіційному сайті університету.

Категорії: