Кафедра угорської філології запрошує на навчання за новою спеціальністю: «Угорська мова та література. Англійська мова. Переклад»

Кафедра угорської філології запрошує на навчання за новою спеціальністю:
«Угорська мова та література. Англійська мова. Переклад»

ДВНЗ «УжНУ» Українсько-угорський навчально-науковий інститут

Кафедра угорської філології запрошує на навчання за новою спеціальністю

«Угорська мова та література. Англійська мова. Переклад».
Здійснюється набір абітурієнтів для здобуття освітнього ступеня бакалавра (денна форма навчання).
ДЛЯ ВСТУПУ НА 1-йКУРС (після закінчення школи) ПОДАЮТЬСЯ СЕРТИФІКАТИ ЗНО З ТАКИХ ПРЕДМЕТІВ:
1. Українська мова та література.
2. Іноземна мова.
3. Історія України або Географія.
У межах спеціальності здійснюватиметься підготовка фахівців-філологів та перекладачів, які матимуть змогу працевлаштуватися як вдома, так і закордоном. Можуть займати посади: перекладач усний, перекладач письмовий, перекладач-референт, перекладач-консультант, перекладач-редактор.
На навчання запрошуються абітурієнти, які не володіють угорською мовою, проте бажають вивчати її з початкового рівня. Друга мова навчання ̶ англійська, базові знання якої є обовʼязковими.
Інформацію про спеціальність можна отримати за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська 14/A, 5-йповерх, (новий корпус), кім. 519
+380 (0312) 64-39-60
magyar.filologia.une@gmail.com