Відійшов у вічність справжній дипломат і вчений, надзвичайна людина і патріот свого краю – Сергій Іванович Устич

Про таких людей пишуть книги і знімають фільми. Саме так…

Сергій Іванович був уособленням справжнього закарпатця – простий хлопчина з Іршавщини, який зумів подолати невблаганні і складні життєві щаблі та вже у молодому віці став топовим політиком Срібної землі. І не тільки тут – на Закарпатті, він був затребуваним, столиця теж добре знала щирого, відкритого, мудрого і надзвичайно людяного Сергія Устича.

Надзвичайна кар’єра Сергія Івановича є лише підтвердженням тези про те, що талановита людина талановита у всьому. Адже свого часу він був головою Закарпатської ОДА, народним депутатом України,  Надзвичайним та Повноважним Послом… І можна ще довго доповнювати цей список. Але, напевно, найважливіше було те, що Сергій Іванович упродовж усього життя ніс та культивував свою любов до Батьківщини! І всі його думки, слова та вчинки були на благо рідного краю, рідної землі.

По завершенню дипломатичної служби Сергій Іванович занурився у наукову діяльність, до якої готував себе ще зі студентських років. Будучи єдиним доктором соціологічних наук на Закарпатті згодом повернувся до рідного вишу і став завідувачем  кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету. Його знання та життєвий досвід зачаровували та надихали всіх студентів-міжнародників. І не тільки студентів!

Та доля інколи буває абсолютно непередбачуваною та жорстокою і ось, сьогодні, 7 лютого,після декількох хірургічних операцій та тривалого лікування Сергій Іванович відійшов у вічність!

Колектив Ужгородського національного університету та факультету історії та міжнародних відносин висловлює щирі співчуття рідним та близьким!

Це Велика втрата для нас всіх! Земля пухом і вічна пам'ять!

Прощання із Сергієм Івановичом Устичом відбудеться у понеділок, 10 лютого, о 14:00 в ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому Кафедральному Соборі

(м.Ужгород, пл. А.Бачинського, 1).