Новини

21.01.2020
285

Географічний факультет удесяте випустив магістрів

Географічний факультет удесяте випустив магістрів

Щасливу мить отримання диплома цьогоріч відчуло 76 магістрів, 20 із них – заслужили документи з відзнакою

Із фоє головного корпусу УжНУ вже забрали ялинку, та свята не завершилися. В виші триває зимовий випуск нових фахівців. Днями ювілейний, уже десятий, випуск магістрів мав географічний факультет. Серед них – 30 зі спеціальності «Середня освіта. Географія», 26 – «Лісове господарство», 20 – «Геодезія та землеустрій».

У вітальному слові декан Іван Калинич зазначив: «Випускники, сьогодні у вас свято. Цей день ввійде до біографії кожного з вас. Ви покидаєте альма-матер і завтра будете відповідальні за долю рідного міста, Закарпаття, неньки-України. Тому бажаю, щоб дипломи приносили користь. Зеленого світла!»

Поздоровити магістрів прийшла й проректорка Мирослава Лендьел: «Географічний факультет завжди гармонійний: і ґендерно, і за спеціальностями, і за вдалим поєднанням теорії і практики. Професії, які здобувають тут, завжди запитані в нашому суспільстві. 

Шановні магістри, завжди залишайтеся професіоналами своєї справи. Знайдіть себе в приватному житті. Успіхів у вашому новому дорослому етапі життя».

На урочистому заході також були начальник відділу лісового та мисливського господарства ЗОУЛМГ Ігор Орос та керівниця відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області Ірина Цогла. Вони побажали молоді здоров’я, наполегливості, успіхів у всіх починаннях. 

Завідувач кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Степан Поп зауважив: «Нині черговий особливий день на нашому факультеті. І цей випуск особливий – десятий. Бажаю магістрам використовувати набуті знання й навички. Ваш золотий етап в університеті промайнув дуже швидко, але я впевнений: те, що викладачі за п’ять з половиною років вкладали у вас, стане в пригоді. Ми вас вчили вчитися, нехай це допоможе вам реалізуватися в житті». 

Своєю чергою, завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру Владислав Пересоляк порадив: «Доросле життя дуже складне, тому потрібно завжди вчитися нового. Бажаю бути порядними та застосовувати правило, якого вас навчали на географічному факультеті: вивчайте, аналізуйте, і тільки потім робіть висновки».

Відтак випускники подякували викладачам, кураторам і побажали хороших наступних студентів.

Категорії: