Новини

17.10.2022
394

Географи відвідали Зоологічний музей та Ботанічний сад УжНУ

Географи відвідали Зоологічний музей та Ботанічний сад УжНУ

Проведення виїзних пар за темами навчальних дисциплін вже стали доброю традицією на географічному факультеті. Цього разу на практиці вивчали біорізноманіття нашої планети.

Студенти 2 курсу денної форми навчання спеціальностей 106 «Географія» та 014.07 «Середня освіта. Географія» ДВНЗ “Ужгородський національний університет” під керівництвом к. біол. н. доцента кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Фекети Ірини з метою закріплення знань з дисципліни «Біогеографія» відвідали Зоологічний музей та Ботанічний сад УжНУ. Екскурсію в Зоологічному музеї проводив його завідувач Крон Арпад. Там студенти побачили понад 5 тисяч експонатів представників фауни всіх континентів та океанів світу. В Ботанічному саду провела екскурсію сама Ірина Фекета. Розповіла й показала флору Закарпаття, гір, тропічного та субтропічного поясу. Але цим все не закінчилось, так як Ірина Фекета на прикладі вулиць Ужгорода пояснила біорізноманіття флори міста і нашого краю загалом, враховуючи кліматичні особливості Закарпаття.

Більш близьке знайомство з тваринним світом та флорою надовго запам’ятається студентам, адже як зізнаються географи, їх вразило все, що вони побачили. Студенти глибоко вражені професійністю та ініціативністю викладача і такі заняття не в аудиторному форматі дуже припали їм до душі.

Екскурсія Зоологічним музеєм

Екскурсія Ботанічним садом

 

Категорії: