19.09.2022

Фізичний факультет зустрічає першокурсників!

15 вересня на фізичному факультеті УжНУ  провели урочисту «Вступну лекцію» для першого курсу!

Декан та завідувачі кафедр розповіли про структуру факультету, представили професорсько - викладацький склад та провели ознайомчу екскурсію по кафедрах, де продемонстрували частинку нашої науково-технічної бази.

Перший день в університеті у студентів викликав безліч емоцій. Серед них як приємні  переживання від нового етапу життя, так і сподівання, що попереду найцікавіші роки юності.

Цьогоріч лави студентів фізичного факультету поповнилися 118 колишніми школярами, які будуть здобувати освітній спупінь бакалавра за 7 спеціальностями.

Щиро бажаємо нашим першокурсникам наснаги для плідного навчання та натхнення для перших наукових кроків у їхньому житті!