Філія ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів започатковує освітню діяльність із підготовки бакалаврів за спеціальністю 012 "Дошкільна освіта"

Територіально відокремлений структурний підрозділ «Філія Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» у місті Львів» отримав ліцензію на розширення провадження освітньої діяльності - започаткування нової спеціальності 012 "Дошкільна освіта" на бакалаврському рівні вищої освіти з ліцензованим обсягом 100 осіб (з урахуванням строків навчання). Відповідне рішення ухвалено Ліцензійною комісією Міністерства освіти і науки України 15 травня 2019 р. (протокол № 134) та затверджене наказом МОН України № 509-л від 15.05.2019 р.

Бакалавр дошкільної освіти може обіймати такі посади:

Вихователь дошкільного навчального закладу, Практичний психолог, Вчитель з корекційної освіти, Вчитель-логопед, Вихователь-соціальний робітник у роботі з дітьми з особливими потребами, Хореограф, Методист з фізичної культури, Методист-валеолог, Гувернер, Вихователь-методист, Методист з дошкiльного виховання, Фахівці з дошкільного виховання, Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності.

Про особливості вступу на нову спеціальність буде оголошено найближчим часом.