Факультет історії та міжнародних відносин вітав першачків з початком навчального року

О 9 годині 15 вересня 2020 року стартував навчальний рік першокурсників факультету історії та міжнародних відносин.

Урочисте зібрання відбулося в двох навчальних корпусах нашого факультету: по вул. Заньковецькій та пл.Народній. Модератором заходу був заступник декана, завідувач кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Віталій Андрейко.

Першим привітав студентів декан  Іван Вовканич. У своєму вітальному слові побажав успіхів студентам, розказав про організаційні моменти процесу навчання  та відповідав на запитання студентів. Іван Вовканич розповів: «Маючи слово перед студентами, я подякував за вибір нашого факультету,  сподіваюся, що це був іхній, і   емоційний, і усвідомлений вибір. Студентські роки є найкращими  в житті, ми будемо сприяти в організації студентського дозвілля, сприяти тому щоб у студентів було бажання вчитися, приходити на факультет, спілкуватися із викладачами, між собою. В той же час, я акцентував увагу на питанні безпеки, щоб студенти усвідомлювали важливість дотримання карантинних норм, не боялися, але ставилися до них виважено та усвідомлено».

Традиційно, однак і нетрадиційного коротко, зі вступною лекцією виступив Ігор Тодоров, акцентувавши на професіоналізмі, як основи успіху майбутніх випускників.

Також з вітальним словом до студентства звернулися: заступники декана Вікторія Бондаренко, Олеся Бенчак,  професор кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту Святослав Жуков, доценти кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту Василь  Федурця,  Оксана  Курей, а також доценти кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій Михайло Шелемба, Ганна Мелеганич, Юрій Мателешко.   Кожен із викладачі виступив із мотиваційною промовою до навчання та адекватного сприйняття не зовсім звичної для першачків системи он-лайн навчання.

Після урочистої частини студенти мали змогу поспілкуватися в групах з академнаставниками, які провели ознайомчі екскурсії навчальними корпусами та налагодили комунікаційний процес.

Приємна, «сімейна атмосфера» була на зустрічі з першокурсниками на факультеті історії та міжнародних відносин на «історичній частині» підрозділу, в корпусі на площі Народній. На ній були пристуні студенти, які поступили на спеціальності історія та археологія, середня освіта (історія) та культурологія.

Заступник декана,  завідувач кафедри археології, етнології та культурології  Надія Керецман розповідає: «Я сказала нашим студентам, що зараз справді важкий час, але зажди так не буде. Є така притча у Біблії, і є така річ, як колесо фортуни, яке теж обертається.

Наші студенти мають чудові спеціальності, які дозволяють прожити декілька життів одночасно – поринути в історичні реалії різних епох. Вони будуть таким чином «ходити» і біля єгипетських пірамід, і по мощеній бруківці римської епохи, в середньовічних готичних соборах, на барикадах французької республіки – і так далі. І перед ними – дуже багато перспектив».

Викладацький склад факультету впевнений, що вступники 2020 будуть найбільш адаптованими професіоналами за всю історію факультету, а отже матимуть суттєві переваги на ринку праці. Зміна умов навчання – не перешкода успішності та якості. Саме з таким гаслом був завершений 15-вересневий День знань.

За інф. факультету історії та міжнародних відносин