Економічний факультет УжНУ відзначив 56-ту річницю

У четвер, 28 листопада, у залі Вченої ради колектив економічного факультету зібрався урочисто відзначити 56-ту річницю з дня заснування підрозділу. Основи економічного факультету закладено у 1963 році, коли розпочалася підготовка економістів зі спеціальностей: "планування промисловості", "економіка і планування матеріально-технічного постачання", "планування сільського господарства" та інших. А нині більше 90% працівників бухгалтерського обліку, фінансів, податкових органів, банківської справи нашого регіону здобули вищу освіту саме на економічному факультеті УжНУ.

Відкрив свято декан економічного факультету Віталій Сержанов: «Якщо держава опікується якістю освіти – у неї є майбутнє. В УжНУ, і зокрема на економічному факультеті, працюють люди, які дійсно поклали душу для розвитку науки і освіти в Україні. Користуючись можливістю, висловлюю вдячність нашому колективу за плідну роботу, яка проводиться щоденно. На сьогоднішнє свято запрошено чимало видатних людей, які допомогли економічному факультету у роки його становлення, проте є люди, які, на жаль, вже відійшли у вічність  – велика їм шана, адже не було би їх, не було б і сьогоднішнього свята. Вдячний і нашим ініціативним студентам, які в роки навчання не тільки гризуть граніт науки, а й по-справжньому всебічно розвиваються як особистості. Тож щиро вітаю всіх нас зі святом!»

Долучився до вітань перший проректор Олександр Сливка: «Будь-які іменини, річниці спонукають нас до роздумів про пройдений шлях та цілей на майбутнє. І на відміну від особистих знаменних дат, річницю структурного підрозділу ми зустрічаємо тільки з позитивом. Адже промайнув ще один рік сповнений нових здобутків, вагомих результатів і досвіду. Це стосується і економічного факультету. І я вітаю з цим радісним днем кожного, хто дотичний до факультету: і студентів, і викладачів, і випускників. Бажаю здоров’я «колективного» - щоб ви цінували один одного, поважали та підтримували. Гарно відсвяткувати!».Також Олександр Сливка нагородив працівників факультету грамотами ректора.

Привітати рідний факультет завітало чимало гостей, зокрема заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Гетманенко. Він нагородив Почесними грамотами обласної державної адміністрації з нагоди річниці викладачів  економічного факультету.

На святі був присутній і родоначальник економічного факультету, людина, яка стояла біля витоків підрозділу – доктор історичних наук, професор Іван Мешко, який нещодавно відсвяткував своє 94-річчя, з чим родина економічного факультету його щиро привітала. «Великий французький класик Оноре де Бальзак говорив, що людина в юності живе мріями про майбутнє, а в старості – ілюзіями про минуле. А найбільше прожитого мною минулого належить саме УжНУ і економічному факультету, якому я віддав більше 50-ти років життя. Я радий бути сьогодні разом з вами, адже спогади спогадами, а ваші усміхнені обличчя та  сяючі очі надихають мене і дають новий енергетичний заряд» - відзначив Іван Мешко.

Ганна Фельцан,