Новини

16.04.2019
511

Економічний факультет подарував вихованцям Ільницької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. день розваг в Ужгороді

Економічний факультет подарував вихованцям Ільницької ЗОШ-інтернату           І-ІІІ ст. день розваг в Ужгороді

Для студентів та викладачів економічного факультету поїздки до дитячих будинків області стали традиційними, кілька разів на рік вони приїжджають до діток з подарунками. А на цей раз благодійники вирішили змінити формат зустрічей і запросили вихованців Ільницької ЗОШ-інтернату  І-ІІІ ст. до себе в гості. Тож, у суботу, 13 квітня, дітки приїхали до Ужгорода, де на них чекав день, сповнений радощів та веселощів.

Готувались  до події більше місяця. Ініціатива належала заступнику декана економічного факультету Віталію Герзаничу та директору «Viper GYM» в Ужгороді Анні Качановій. Вони спланували програму, а також залучали небайдужих ужгородців. Зокрема, депутат міськради Михайло Чурило допоміг з вирішенням транспортного питання для дітей. 

Розпочався день з розваг у мотузковому парку "Спартак". Дітки мали можливість взяти участь у справжньому турнірі з іншими командами, пройшовши маршрут з перешкодами. Із завданням справились на відмінно –  посіли почесне друге місце, отримавши кубок та подарунки. Після таких активностей варто підкріпитись обідом і, сповненими нових сил, продовжити розваги. Допомогли в організації обіду власник «Панорами» Мирослав Баганич та власник «Yurchenko Building Group» Юрій Юрченко. Тож після обіду учні вирушили на екскурсію містом, екскурсовод Тетяна Гимон знайомила учнів з найпопулярнішими туристичними місцями Ужгорода: липовою алеєю, міні-скульптурами, архітектурними пам’ятками  та ін. Встигли навіть заглянули на чемпіонат повітряної акробатики та пілонного спорту «Сакура 2019» . Отримавши нові враження та дізнавшись чимало нового про Ужгород, діти поїхали  до нового пункту призначення – спортзалу «Viper GYM». Тренери залу ознайомили учнів із закладом та спортивним інвентарем, діти вдосталь настрибались на гімнастичних м’ячах, мірялись силами з боксерськими грушами і тренерами, веселились на батуті, влаштували перегони на бігових доріжках та велосипедах – стільки енергії цей зал ще не бачив. А по закінченню екскурсії тренери вручили учням подарунки. На запитання: «Що ж вам найбільше сьогодні запам’яталося, сподобалося?»,  дітки радісно вигукували: «Все!». Тож можна вважати поїздку дійсно вдалою. Втомлені й задоволені учні відправились додому. 

Організатор поїздки для учнів, заступник декана економічного факультету з виховної роботи Віталій Герзанич зазначив: «Поїздки у дитячі будинки є вже доброю традицією для багатьох ужгородців. Економічний факультет щонайменше двічі у році привозить діткам солодощі, іграшки, одяг, потрібні в інтернатах та дитбудинках речі, організовує ігри з аніматором й намагається влаштувати для них маленьке свято. А свята ці дітки справді потребують! На відміну від більшості молоді, у них немає можливості їздити закордон, на відпочинок чи навіть в інші міста... Звідси у нас із Анною Качановою, директором спортзалу «Viper GYM» в Ужгороді, і виникла ідея привезти вихованців школи-інтернату до Ужгорода, влаштувати їм день розваг і здоров’я, зарядити враженнями та подарувати нових емоцій та  можливість дізнатись про щось пізнавальне й корисне в ігровій формі. Щиро вдячний всім небайдужим, хто долучився до організації цієї поїздки».

Ганна Фельцан,

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: