13.07.2020

Двоє студентів УжНУ перемогли в акції «Кешбек студентський»

З 25 квітня 2020 до 25 травня 2020 Приватбанк проводив акцію серед користувачів програми «Мобільний студентський квиток». Для участі у акції необхідно було зареєструватися та оплачувати свої купівлі карткою Visa від ПриватБанку.

Наприкінці акції випадковим чином обрано 25 переможців. Серед студентів, яким повернено 100% коштів, витрачених на купівлі в акційний період, двоє представників Ужгородського національного університету  Василь Бистряник та Діана Божко.

“Мобільний студентський квиток” від ПриватБанку – це дублікат пластикового студентського в цифровому вигляді та інші зручні функції у смартфоні. Отримати студентський у смартфоні може кожен студент УжНУ.

Зараз діє такий функціонал застосунку:

• студентський квиток у Privat24;

• студентський у Wallet та Google Pay;

• розклад занять, іспитів;

• заповнене поле «Серія та номер студентського» під час купівлі квитка на поїзд у застосунку Privat24;

• відкриття студентського для провідника під час купівлі квитка на поїзд у застосунку Privat24.

• відкриття студентського для кондуктора під час оплати проїзду в міському транспорті в застосунку Privat24.

Більше інформації на сторінці програми – https://promos.privatbank.ua/ua/promos/doluchaytesya-do-programy-mobilnyy-studentskyy-kvytok