ДВНЗ "УжНУ" оголошує прийом на навчання до Філії у місті Львів

ДВНЗ "УжНУ" оголошує прийом на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 081 "Право" у територіально відокремленому структурному підрозділі «Філія Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» у місті Львів». Провадження освітньої діяльності у Філії  здійснюється відповідно до рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 25 вересня 2018 р. (протокол № 110/2), затвердженего наказом МОН України № 1477-л від 25.09.2018 р.

З конкурсними пропозиціями Філії ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів, які внесені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти можна ознайомитися у відкритій інформаційній системі Вступ.ОСВІТА.UA за посиланням:

Філія Ужгородського національного університету у місті Львів

Звертаємо увагу: щоб подати заяву у 2019 році на спеціальність «Право» вступник повинен мати конкурсний бал не менше 130.

Детально про обчислення конкурсного бала, терміни вступної кампанії, порядок подачі документів:

Правила прийому до ДВНЗ "УжНУ" у 2019 році

Також у Філії ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів створено консультаційний пункт приймальної комісії, де можна отримати вичерпну консультацію з питань вступної кампанії (вул. Дудаєва, 15/12, тел. 098-3090960, 099-4457651).

Інформуємо вступників про максимальні обсяги державного замовлення на відкриті конкурсні пропозиції ДВНЗ "УжНУ" та Філії ДВНЗ "УжНУ" у місті Львів (обсяги на даний момент погоджуються МОН України):

Максимальні обсяги державного замовлення

Запрошуємо вступників 2019 року на навчання до Філії ДВНЗ «УжНУ» у м. Львів!

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"