Новини

07.07.2019
330

Тиждень вступної кампанії: серед абітурієнтів коледжу найбільше охочих стати програмістами та правниками

Тиждень вступної кампанії: серед абітурієнтів коледжу найбільше охочих стати програмістами та правниками

Першого липня стартувала вступна кампанія до Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ. Прийом документів від абітурієнтів, котрі мають базову середню освіту (завершили 9 клас), триватиме до 18-ї години 13 липня.

За результатами першого тижня кампанії, найпопулярнішими спеціальностями виявилися «Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Будівництво та цивільна інженерія». Крім того, ПГК пропонує здобути такі спеціальності: «Геодезія та землеустрій», «Туризм», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування». Попереду — ще один тиждень прийому заяв.

«Із 15 до 19 липня абітурієнти, які вступають на основі базової середньої освіти, матимуть випробування. Результати іспитів будуть відомі наступного дня після складання. А рейтингові списки оприлюднять до 23 липня», — коментує заступниця відповідального секретаря відбіркової комісії Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ Оксана Шпілька.

Розклад вступних випробувань повідомляють під час подання документів, із ним також можна ознайомитися тут. Загалом у 215 аудиторії, де приймають документи, людно: абітурієнти приходять разом із батьками.

О. Шпілька додає: «Радимо звернути увагу на коледж особам, які завершили 11-й клас, але не склали ЗНО. Такі категорії можуть претендувати на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб».

Відбіркова комісія коледжу 1 липня – 4 серпня 2019 року працює за графіком: понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00; субота, неділя: 9:00 – 14:00; 13, 22 і 29 липня, 3 серпня: 9:00 – 18:00

Прийом документів відбувається в головному навчально-лабораторному корпусі Ужгородського університету, що на БАМі (вул. Університетська, 14). Від залізничного та автовокзалу можна доїхати маршруткою № 58.

Актуальну інформацію щодо вступу шукайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, зокрема за посиланням.

Ольга Брайлян
Категорії: