26.12.2018

До Перечинської школи-інтернату перед новорічними святами навідались представники волонтаріату УжНУ

Святковий зимовий період, коли повсюди панує атмосфера Нового року і Різдва, так і спонукає ставати добрішими і дарувати тепло тим, хто цього потребує найбільше. Звісно, не стоять осторонь добрих справ волонтери Ужгородського національного університету, одним із напрямків роботи котрих є піклування і співпраця з дитбудинками області. До представників волонтаріату належать і працівники УжНУ, і викладачі, і студенти.

Напередодні  зимових свят до  Перечинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків навідалися волонтери  університету. Вихованцями школи-інтернату є 64 дітей, віком від 6 до 18 років. У закладі саме розпочався час зимових канікул, тож дітки мали вдосталь часу поспілкуватися з гостями.

Волонтерам вдалось зібрати необхідні речі для дітей: одяг, взуття, засоби гігієни. Звичайно, вдалось порадувати і подарунками: іграшками, цікавими книгами для дітей та солодощами. А колектив юридичного факультету передав для дев’ятокласників важливу для кожного книгу «Права людини у національному та європейському контекстах», із змістом якої учні будуть знайомитися на уроках правознавства.

Волонтери УжНУ мали можливість погратися з дітками, поспілкуватись і послухати новорічні віршики у виконанні малечі, адже саме уваги й комунікації діти потребують найбільше, на чому наголошують і вчителі закладу. Волонтери розпитували дітвору про їхні успіхи в школі, плани та вибір майбутньої професії.

Представники волонтаріату висловлюють вдячність всім небайдужим, хто долучився до збору речей, а особливо керівництву університету, юридичному, стоматологічному факультету, факультетам суспільних наук, іноземної філології, історії та міжнародних відносин та відділам ректорату УжНУ: документообігу, планово-фінансовому, кадрів, міжнародних зв'язків. Подібних поїздок ще планується чимало, тож далі буде...

Ганна Фельцан,