28.03.2014

«До чистих джерел» – разом із географічним факультетом УжНУ

Масштабну акцію «До чистих джерел» влаштували студенти географічного факультету УжНУ. Її ініціатором та організатором став декан факультету Степан Поп. Разом із сотнею студентів-добровольців вони прибирали береги каналу, який забезпечує водопостачання міста. Озброївшись відповідним інвентарем – рукавичками, мішками, граблями – пішли наступом на гори сміття.

Чотири команди по 25 студентів розійшлися в різних напрямках, аби охопити максимально велику територію. Робота була злагодженою: легшу, делікатнішу довіряли дівчатам, а от мішки носити, діставати сміття з важкодоступних місць доводилося хлопцям.

Поспілкувавшись із студентами, зрозуміли, що вони не просто прийшли, бо так сказав декан. Для них це можливість гордо заявити усім: «Я ж майбутній географ, і мені зовсім не байдужа доля природи, а в моєму місті і поготів!»

«Не треба охороняти природні зони – досить їх не засмічувати. Не можна плювати в криницю – з неї треба буде ще напитися. Підвищувати екологічну культуру населення – у цьому мета студентів, які бачать, що є проблема, тому самі ставатимуть пропагандистами. Ситуація з каналом нам чітко показує, наскільки ми далекі від реалізації гасел про раціональне природокористування», – коментує декан географічного факультету Степан Поп.

Thumbnail Scroller Медіацентр УжНУ

Світлана Лапига