25.05.2020

ДИСТАНЦІЙНО ПРОЙШЛИ ОЗНАЙОМЧУ ПРАКТИКУ

Студенти першого курсу факультету суспільних наук спеціальності «Психологія» ДВНЗ «Ужгородський національний університет» дистанційно пройшли ознайомчу практику.

Мета практики – ознайомити студентів зі специфікою роботи   психолога у різних сферах діяльності.

Керівники практики: зав. кафедри психології, доктор психологічних наук, проф. Уляна Михайлишин, асистени Василина Вячало, Ірина Шмідзен, Інна Юхименко.

На практиці студенти мали змогу більш детальніше розглянути та проаналізувати специфіку, основні напрями роботи психолога. Загалом студенти задоволені результатами пройденої практики.

Професорка Уляна Михайлишин вітає студентів із завершенням ознайомчої практики та бажає успішного втілення творчих та наукових задумів!

Вл.інформація.