Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності і Свободи, студенти Ужгородського національного університету поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України

Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності і Свободи, який об’єднав дві доленосні події в історії нашої країни — Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року, студенти Ужгородського національного університету поклали квіти до Пам`ятного знаку борцям за свободу і незалежність України. Мета свята — не тільки вшанувати патріотизм і мужність українців, які не побоялися стати на захист демократії, а й розповісти наступним поколінням про те, як люди боролися за свої права та національну гордість.