01.03.2019

День факультету суспільних наук відсвяткували по спортивному

У четвер, 28 лютого, в рамках дня  факультету суспільних наук відбулася низка спортивних подій. Зокрема, відбувся товариський волейбольний матч між командою викладачів ФСН та кафедри фізичного виховання, а також футбольний турнір між командами випускників факультету суспільних наук, викладачами та студентами факультету.

В атмосфері  дружнього змагання відбулася волейбольна  зустріч між   командою викладачів кафедри фізичного виховання факультету здоровя та фізичного виховання та командою викладачів ФСН.

Після волейбольної зустрічі відбувся турнір на кубок декана ФСН з футболу. В рамках спортивної події зустрілися 4 команди – команда викладачів факультету, випускників та дві команди студентів.

Турнір проходив у безкомпромісній боротьбі, зрештою переможцем стала команда студентів ФСН №1. Найкращим же гравцем турніру став викладач Сергій Тополянський.

За інф.ФСН