11.07.2018

Декан біофаку Ярослава Гасинець: «У природи можна вчитися завжди»

«Осягнути таємниці природи й спостерігати зародження нового можна завдяки біології – науці про життя. Вона не втрачає своєї актуальності, навпаки: з кожним днем стає більш запитаною в сучасному світі», – впевнена декан біофаку Ужгородського університету Ярослава Гасинець. Про перспективи реалізації в професії біолога керівниця підрозділу поділилася і з журналістами Медіацентру.

«Наш факультет є одним із найперших, заснованих  в УжНУ, – почав працювати з 1945 року, – розповідає пані Гасинець. – Нині маємо багато спрямувань, динамічно розвиваємося. Наприклад, одна з найпопулярніших біогалузей у світі – генетика, яку ми розвиваємо, співпрацюючи, зокрема, з нашим випускником Тарасом Олексиком, який є директором Карибського геномного центру. Днями він повернувся в Ужгород і має кілька запланованих лекцій для студентів, котрі бажають ознайомитися з сучасними тенденціями у цьому напрямі». Крім того, на факультеті успішно розвиваються прикладні галузі, які є запитаними в народному господарстві краю, а саме: репродуктологія, агрономія, фітосанітарія, ландшафтна архітектура, рибне господарство тощо.

Детальніше на сайті Медіацентру.