24.06.2020

Чому варто обрати навчання в Українсько-угорському навчально-науковому інституті УжНУ?

Одна із фішок ужгородського вишу — можливість обрати навчання різними мовами. Так, Українсько-угорський навчально-науковий інститут забезпечує навчання ведеться як українською, так і угорською мовами. Підрозділ було створено у 2008 році, нині на його діє три кафедри: угорської філології, фізико-математичних дисциплін та євроінтеграційного напрямку.

Тож, чому варто вступати саме на цей підрозділ УжНУ — спілкуємося у «ТОП-темі» в студії Ужінформ із директором Українсько-угорського навчально-наукового інституту Олександром Шпеником.

Олександр ШПЕНИК, директор Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ

Uzh Inform