27.09.2022

Автомобільна школа УжНУ, яка віднедавна діє на базі юридичного факультету, сьогодні вітала перших випускників!

Дві групи курсантів, всього 50 чоловік, отримали сертифікати про завершення навчання в школі. 25 з них пройшли лише теоретичне навчання, інші 25 отримали і теоретичну, і практичну підготовку.

Із звершенням курсів випускників привітав декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур. Після чого вони отримали сертифікати від директора автошколи Івана Шпонтака.

Як розповів Іван Шпонтак, оскільки нова автошкола відкривалася з нуля, зараз вона може запропонувати курсантам сучасне навчання згідно з європейськими нормами. Крім того, автопарк школи дозволяє учням займатися на різних типах автівок. Автопарк складається з сучасних автомобілів, обладнаних згідно всіх норм законодавства, що в свою чергу сприяє відмінній якості надання послуг та зручності при опануванні навичок водінню

Привабив курсантів також гнучкий графік занять із автоінструкторами. Оскільки в першій половині дня вони навчаються на парах, мають можливість вчитися їздити після обіду. До обіду інструктори працюють із курсантами, які не навчаються в навчальних закладах.

До речі, автошкола УжНУ відкрита для всіх бажаючих – займатися в ній можуть не лише студенти та співробітники. Що стосується вартості навчання, то воно трохи дешевше для студентів та співробітників УжНУ. Теоретична частина для них коштує 3000 гривень, для інших – 3300. Практичне навчання коштує однаково для всіх – 3500.

«Це трохи дешевше, ніж в середньому по місту, – каже Іван Шпонтак. – Загалом ми планували зробити навчання у нас суттєво дешевшим, однак поки що не маємо такої можливості. Але з часом обов’язково повернемося до цього питання».

Наразі в автошколі готують лише водіїв легкового транспорту, однак з наступного року планується також курси для водіїв мотоциклів та вантажного транспорту.

Уже в жовтні починається навчання наступної групи курсантів. Наразі нова група сформована на 95%.

Записатися до автошколи УжНУ можна за телефоном +38 066 188 24 07