Новини

08.09.2022
511

Атестати та почесні грамоти отримали викладачі УжНУ на засіданні Вченої ради

Атестати та почесні грамоти отримали викладачі УжНУ на засіданні Вченої ради

У четвер, 8 вересня, на черговому засіданні Вченої ради викладачі УжНУ отримали атестати про здобуття вчених звань, а також почесні грамоти від Закарпатської обласної ради та Закарпатської військової адміністрації.

На початку засідання ректор УжНУ Володимир Смоланка вручив атестат професора завідувачу кафедри соціології і соціальної роботи Федору Шандору, який з 24 лютого в складі 101-ї Закарпатської бригади ТрО захищає суверенітет та територіальну цілісність України у війні з росією.

Атестат професора отримав Святослав Герзанич, атестати доцента отримали Василь Кручаниця та Володимир Дьордяй. Також Володимир Смоланка передав почесну грамоту начальниці відділу кадрів УжНУ Ірині Фалач.

Перший заступник голови Закарпаської обласної ради Андрій Шекета передав почесну грамоту професору УжНУ Олександру Міці та почесну грамоту від Закарпатської ОВА проректору УжНУ, професору Ігорю Королю.

Директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець зазначила, що цьогоріч випускники 245 випускників склали національний мультипредметний тест на 200 балів. Для порівняння, в минулому році лише 8 учнів із Закарпаття склали ЗНО на 200 балів. «Тому наш департамент нагороджує тих викладачів, які дотичні до ЗНО, які зробили великий вклад в знання наших школярів. Нам дуже приємно, що ми маємо таку плідну співпрацю із Ужгородським національним університетом» - зазначила Мар’яна Марусинець.


Почесні грамоти департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА отримали викладачі УжНУ Ганна Сливка-Тилищак, Михайло Вакерич, Оксана Кузьма, Мар'яна Салюк, Олег Глух, Іван Гайсак, Олександр Левчук, Андрій Брила та Мирослав Ігнатоля.

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: