Новини

09.04.2019
526

Акція «Закарпаттю - чисте довкілля» пройшла на географічному факультеті

Акція «Закарпаттю - чисте довкілля» пройшла на географічному факультеті

Географічний факультет УжНУ одним із перших зробив свій внесок у прибиранні території навколо головного корпусу університету.

Весняна толока стала доброю щорічною традицією. Традиційно вона проводиться до свята Пасхи. Географічний факультет УжНУ одним з перших відгукнувся на заклик долучитися до акції «Закарпаттю – чисте довкілля». Територія, яка закріплена за факультетом, знаходиться між нижньою стоянкою та автодорогою біля головного корпусу УжНУ, а також зелена зона між нижньою і верхньою стоянками. Окрім прибирання сміття, потрібно було відсортувати минулорічну траву від сухих гілок, а також здійснити обрізку кущів вздовж узбіччя. За останню опцію відповідає кафедра лісівництва, студенти якої здійснюють обрізку в межах практичної роботи з дисципліни «озеленення населених місць». Цього року особливо було багато сміття, яке потрібно було визбирати ще до того, як зазеленіють дерева і кущі. Знайшли навіть цілі схованки зі спальними місцями і побутовими речами, з чого зробили висновок, що чагарники університету є місцем проживання міських безпритульних.

У прибиранні території брало участь близько 50 студентів першого курсу. Було зібрано близько 20 кубічних метрів сміття, обрізано понад 100 метрів чагарників вздовж автодороги, а також зібрано минулорічну траву і сухі гілки. На щастя, погода виявилася теплою та сонячною, тому вдалося поєднати екологічну акцію з відпочинком на свіжому повітрі.

 

 

Категорії: