16.09.2013

Щорічна виставка «Тур’євроцентр» в Ужгороді успішно рекламувала туристичні продукти під егідою УжНУ

Кафедра туристичної інфраструктури та сервісу факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ під керівництвом проректора з науково-педагогічної та виховної роботи університету доц. Федора Шандора впродовж 14-15 вересня 2013 року виступила співорганізатором проведення в Ужгороді щорічної виставки «Тур’євроцентр-Закарпаття-2013».

Змістовно підібрані та представлені виставкові матеріали свідчать, що науково-педагогічні працівники згаданого факультету творчо працюють над популяризацією нових туристичних продуктів Закарпаття. Зокрема, за плідну працю в розвитку туризму краю  відзначений Грамотою Закарпатської обласної ради старший викладач кафедри туристичної інфраструктури та сервісу Олександр Коваль.

Крім того, під час виставки з ініціативи Ужгородського національного університету було представлено нову атракцію розроблену відомим ужгородським театром вогню "Dragonfly". Середньовічна сценка за участі аніматорів - рицарів та леді - презентувала одну з давніх легенд у атрактивному вигляді, що можна використовувати у якості ще одного туристичного продукту.