18.05.2022

Щорічна Студентська підсумкова наукова конференція ФЗФВ 2022 року

Щорічна Студентська підсумкова наукова конференція ФЗФВ 2022 року – більше сотні учасників, цікаві доповіді і активна наукова дискусія

На факультеті здоров’я та фізичного виховання проведена щорічна наукова підсумкова студентська конференція у онлайн-форматі через платформу Google Meet. До проведення заходу залучилися більше ста здобувачів та викладачів факультету, які поділилися своїми здобутками в галузі наукової роботи. Представлені доповіді продемонстрували високий рівень самостійності, наукової обґрунтованості досліджень, які переважно мали практичний характер і відображали досягнення сучасної науки. На пленарному засіданні представленні 6 доповідей, які викликали найбільший інтерес у викладачів, наукових керівників, студентів. В обговоренні підсумків виступили проф. Миронюк І.С., доц.. Кляп М.І., доц. Товт В.А., доц. Філак Ф.Г.  Вони відзначили кращі доповіді і намітили напрямки удосконалення студентської наукової роботи на майбутнє. Усі доповіді рекомендовані до друку.