Новини

30.10.2018
794

Керівництво УжНУ зустрілося з делегацією Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR) Кабінету Міністрів України

Керівництво УжНУ зустрілося з делегацією Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR) Кабінету Міністрів України

У вівторок, 30 жовтня, відбулася зустріч Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR) Кабінету Міністрів України із керівництвом Ужгородського національного університету. Зустрічали поважних гостей ректор УжНУ Володимир Смоланка та проректор з науково-педагогічних зв’язків та міжнародних зв'язків Мирослава Лендьел.   

На зустрічі були присутні: голова  Стратегічної  групи, заступник прем’єр-міністра Словаччини (1998-2006, 2010-2012) Іван Міклош, експерт з реформування енергетичного сектору Карел Хірман,  експерт з дерегуляції, покращення бізнес-клімату та земельної реформи Александер Шкурла,  Генеральний консул Словаччини в Ужгороді Мирослав Мойжіта,  президент ГО «Центр стратегічного партнерства» Андрій Крижевський та Почесний консул Словаччини в Україні Олег Адамчук.

Вітаючи гостей, ректор Володимир  Смоланка зазначив: «Для нас є дуже приємною ця  зустріч, я впевнений, що у вас  буде цікава  та інтерактивна бесіда із нашими студентами. Хочу зауважити, що ми маємо дуже добрі, дружні зв’язки із словацькими університетами, співпрацею з якими ми надзвичайно задоволені».  

В ході зустрічі обговорили міжнародну співпрацю Ужгородського національного університету, навчання студентів-іноземців та перспективи розвитку вишу.  

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: