Новини

28.10.2022
398

Moodle: алгоритми роботи з тестами

Moodle: алгоритми роботи з тестами

Щоденне використання цифрових сервісів, платформ та систем потребує постійного самоудосконалення. І в процесі роботи постають питання, як оптимізувати, автоматизувати та покращити результативність застосування ІТ технологій.

В Ужгородському національному університеті найбільш широко використовуються сервіси Google та платформа електронного навчання Moodle. Тому традиційно працівниками центру інформаційних технологій проводяться заходи щодо інформування та вдосконалення навиків роботи в цих ІТ середовищах. 

Фахівцями відділу електронного навчання 26 жовтня організовано вебінар з теми “Робота з тестами на платформі електронного навчання Moodle”. Зареєструвалося на захід понад 70 учасників. Основна тематика вебінару – формування банку питань, групування тестів та імпортування їх за шаблонами із файлів.

Начальник центру інформаційних технологій УжНУ Олексій Куруца привітав учасників та ознайомив із основними питаннями заходу. 

Продовжила вебінар Євгенія Гайович, начальник відділу електронного навчання ЦІТ. Тренінг розпочався із роботи на віртуальній дошці Google Jamboard, де учасники окреслили свої побажання та очікування від вебінару. Такий інтерактивний елемент дозволяє підтримувати зв’язок зі слухачами. Доповідач показала практично, як працювати з банком питань на платформі Moodle, продемонструвала особливості формування категорій.

Пріоритетом заходу стала підготовка шаблонів файлів до імпортування тестових питань у систему з категоризацією. Євгенія Федорівна звернула увагу на формати для імпорту питань для різних типів тесту. Зокрема було розглянуто можливість імпортування питань для тестів типів: багатоваріантне питання з однією правильною відповіддю, з кількома правильними відповідями, з числовою відповіддю та питання на відповідність. Також показано алгоритм випадкового вибору запитань для варіативності формування тесту.

На жаль, традиційна рубрика питання – відповіді не відбулася через оголошення повітряної тривоги. Тому вебінар “Робота з тестами на платформі електронного навчання Moodle” заплановано повторно на 03 листопада 15:20. Реєстрація за посиланням https://forms.gle/XL8HhjsychAX9Jr59

Категорії: