Новини

06.09.2022
628

Інформування наукових та науково-педагогічних працівників про конкурси та гранти

Інформування наукових та науково-педагогічних працівників про конкурси та гранти

Шановні наукові та науково-педагогічні працівники! Звертаємо вашу увагу на оновлену рубрику “Конкурси, гранти”,  в якій кожен бажаючий може знайти інформацію про міжнародні програми, конкурси та наукові гранти в галузі освіти та науки.  

У рубриці також представлена інформація про конкурсні програми,  білатеральні проєкти та наукові гранти, які Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет» успішно реалізовував у попередні роки і здобув гарний досвід міжнародної співпраці.

З метою інформування наукових  та науково-педагогічних працівників про оголошені міжнародні конкурси та наукові гранти, щомісяця буде опубліковано “Дайджест наукових грантів” в підрубриці “Дайджест”.

 Варто також зауважити, що в рубриці “Конкурси, гранти” представлена інформація про програму “Горизонт  Європа” – 7-річну науково-дослідну програму Європейського Союзу, яка прийшла на заміну програмі “Горизонт 2020”. Програма передбачає нові, порівняно з попередніми рамковими науково-дослідними програмами ЄС, механізми  та інструменти прийняття рішень. 

Співпраця в процесі реалізації білатеральних проєктів та наукових грантів із західними університетами та лабораторіями дає нашим науковцям можливість не лише здобути фінансування на науково-дослідну роботу у проєктах, але й налагодити партнерські відносини із  закордонними колегами.

 

Категорії: