Інформація про дату, час і місце голосування на виборах ректора ДВНЗ "УжНУ"

Головна виборча комісія з проведення виборів ректора Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», інформує:

1.   Брати участь у виборах ректора Університету мають право:

• кожний штатний науковий, науково-педагогічний та педагогічний працівник Університету;
  • представники з числа інших штатних працівників Університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Університету (Представники обрані 19 травня 2021 року);
  • виборні представники з числа студентів Університету (Представники обрані 18 травня 2021 року).

2.  Дата, час і місце голосування на виборах ректора Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»:

Дата голосування: 09 червня 2021 року (середа);

Час голосування:

09 год. 00 хв. – відкриття дільниць, початок голосування.

15 год. 00 хв. – кінець голосування, закриття дільниць.

Години вказано за часом другого часового поясу (Київський час)!

3.   Місце голосування:

У відповідності до рішення Організаційного комітету утворено 6 (шість) дільниць з виборів ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Дільниця № 1 – Хімічний факультет (вул. Підгірна, 46);

Дільниця № 2 – Ректорат (пл. Народна, 3);

Дільниця №3 – Навчально-лабораторний корпус (вул. Університетська, 14);

Дільниця № 4 – Гуртожиток № 4 (вул. Університетська, 12);

Дільниця  № 5   –   Природничо-гуманітарний  фаховий  коледж   (вул. Українська, 19);

Дільниця № 6 – Філія у м. Львів (вул. Дудаєва, 15).

5.   Перевірка наявності свого прізвища у списках виборців.

Виборець має можливість перевірити наявність свого прізвища у списках виборців, звернувшись до Дільничної виборчої комісії, до якої він відноситься, або Головної виборчої комісії з проведення виборів ректора. Контакти Головної виборчої комісії :

Адреса: пл.Народна,3, м. Ужгород, Закарпатська область, 88 000 (Ректорат, 1поверх, сектор претензійно-позовної роботи)

Тел.: +380664746795.

e-mail: komisiia@uzhnu.edu.ua. Години роботи: 09.00 год. – 17.00 год.

6.   Для отримання бюлетеня виборці повинні мати при собі паспорт, для студентів – паспорт або студентський квиток.

7.     Взірець форми бюлетеня:

Прізвище, ім’я,

по батькові кандидата

Рік народження, місце роботи та посада кандидата

ЗА

НЕ ПІДТРИМУЮ

ХХХХХХХХ

8.  Для здійснення волевиявлення у колонці «ЗА» чи «НЕ ПІДТРИМУЮ» навпроти кандидата виборець ставить позначку «+» (плюс) або іншу, що засвідчує його волевиявлення. Виборець може зробити лише одну позначку.

Детальніша інформація за посиланням.