09.02.2020

IX обласна учнівська олімпіада з інформаційних технологій успішно завершена

9 лютого успішно завершився обласний етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, який проходив на базі комп'ютерних класів інженерно-технічного, математичного, економічного та географічного факультетів УжНУ.

Протягом двох днів майже 60 учнів із усіх куточків Закарпаття виконували практичні завдання з використанням засобів текстового процесора, табличного редактора, систем керування базами даних та програмних засобів створення презентацій.

Щоб оцінити складність поставлених перед учнями проблем пропонуємо ознайомитися із завданнями, які підготовлені авторським колективом на чолі з головою IV етапу олімпіади, Кузічевим Миколою Миколайовичем, керівником центру інформаційних  технологій, методистом методичного  центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (ці завдання використовувалися як єдині для всіх регіонів):

Комплексне завдання (перший тур)

Практичні завдання (другий тур)

Позаконкурсне завдання

Подібні до позаконкурсного завдання будуть використовуватися з наступної олімпіади, що розширить сферу використовуваних інформаційних технологій веб-розробкою.

З офіційними результатами оліміпади можна буде ознайомитися на сайті Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Бажаємо всім учасникам олімпіади стати успішними фахівцями у сфері інформаційних технологій.

На фото - члени журі за роботою на базі кофедри комп’ютерних систем та мереж.

Голова журі третього етапу олімпіади, завідувач кафедри КСМ Горват П.П.