24.08.2019

Вітаємо нашого доцента Келемена Ігоря з високою урядовою нагородою!

Деканат та колектив факультету післядипломної освіти щиро вітає доцента кафедри хірургічних дисциплін ДВНЗ «Ужгородського національного університету» Келемена Ігоря Ярославовича з високою нагородою «Заслужений лікар України», яку він отримав сьогодні в День Незалежності України з рук президента Володимира Зеленського.

Келемен Ігор Ярославович працює на ФПОДП 28 років, тобто, з перших днів його створення. За цей час показав себе висококваліфікованим викладачем та спеціалістом з торакальноі хірургії та підготував сотні лікарівта- інтернів. Завідувач курсу політравми та грудної хірургії факультету післядипломної освіти. Фактично організував з нуля  службу політравми та грудної хірургії спочатку в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні, а потім в обласній лікарні. Він до тепер очолює відділення торакальноі хірургії, яка є візитною карткою одноіменної клініки Ужгородського університету та Закарпатської обласної клінічної лікарні імені А. Новака.

Вельмишановний Ігоре Ярославовичу! Бажаємо Вам сили та наснаги в розбудові незалежної України шляхом підготовки висококваліфікованих кадрів в рідній alma mater та лікуванні наших земляків.