Конференція національної служби здоров′я України «Лікар 2020: кращі практики», 6-7 червня 2019 року в м. Київ

6-7 червня 2019 року в м. Київ відбулася науково-практична конференція, організована національною службою здоров′я України (НСЗУ) «Лікар 2020: кращі практики». У конференції взяв участь асистент кафедри терапії та сімейної медицини, факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДВНЗ «УжНУ», Павлик Юрій Георгійович.

На конференції були розглянуті питання ходу медичної реформи, проблеми, що виникають при її  реалізації, та відповідні корекції, процес розробки подальших етапів реформи та план їх впровадження.

Цікавим був виступ Єжи Міллера, колишнього голови фонду охорони здоровя Польщі, який поділився досвідом проведення медичної реформи у дружній нам сусідній країні.

Дуже корисним був виступ Лисака В.П., директора департаменту охорони здоров′я Полтавської ОДА про перші результати пілотного проекту реформи другого рівня надання медичної допомоги.

У ході дискусій колеги обмінялися думками про хід реформи на місцях, проблеми та шляхи їх вирішення.