Працівники кафедри терапії та сімейної медицини приймали участь у Всеукраїнському телемісті опорних терапевтичних кафедр

10 червня 2019 року, Івано-Франківський національний медичний університет (ІФНМУ) організував всеукраїнський телеміст, у якому взяли участь провідні кафедри терапії. Не оминули осторонь цей важливий захід працівники кафедри терапії та сімейної медицини ФПОДП, на чолі із завідувачем кафедри к.мед.н., доц.Чубірко К.І.

На порядку чого були обговорені ряд нагальних та важливих питань:

1. Майбутнє терапевтичних кафедр, в умовах нового закону про деякі питання безперервного розвитку, згідно якого відміняються ПАЦ, залишаються ТУ, проте постає питання як зберегти штати кафедри. Жваво обговорювали розширений перелік ТУ, актуальних по запиту терапів,
  2. Тест an objective structured clinical examination (OSCE), як стандартизований екзамен для оцінки засвоєних знань, що включає як оцінювання симуляційних ситуацій на муляжах, так і оцінювання на реальних пацієнтах. Тому виникають питання загальноукраїнської стандартизації даного екзамену, уніфікації алгоритмів практичних навичок, створення банку ситуаційних задач та розробка загальноприйнятої методики оцінювання і, звісно ж, забезпеченість муляжами інтернів.
  3. Інші організаційні питання в розрізі реформування післядипломної освіти. Яким чином надалі буде функціонувати дистанційне навчання.

Всі отримані відповіді щодо ведення педагогічного процесу в контексті реформ післядипломної освіти, обговорені в ході палких дискусій, будуть використані на практиці працівниками кафедри терапії та сімейної медицини.