05.03.2020

Представники хімічного факультету УжНУ відвідали Мукачівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів

У переддень жіночого свята 8 Березня, студентами та співробітниками хімічного факультету УжНУ, серед яких к.х.н., доц. Делеган-Кокайко С.В., працівниця деканату Глюдзик Е.І., студентки Омелюк Валерія й Полончак Магдалина, було відвідано Мукачівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

Для вихованців закладу гості привезли важливий для них подарунок – бездротовий радіомікрофон. Кошти на закупівлю якого було зібрано на нашому факультеті під час благодійної акції, організованої за підтримки Гельмеці Анетти (голова студради) та Ірчак Лідії (голова профкому студентів). Висловлюємо також подяку за співучасть магазину музичних інструментів «Болеро».

Учні школи під час концерту продемонстрували свої таланти, а натомість отримали солодкі презенти. Також школярі мали змогу спостерігати за цікавими експериментами та дослідами «Хімічного шоу», яке організували гості-хіміки. Діти захоплено та здивовано спостерігали за дійством, відкриваючи для себе незвідані сторінки хімічної науки.

За надану можливість приєднатись до доброї справи дякуємо Волонтаріату УжНУ та особисто Малеганич А. І. Як казав Сократ: «Доброта не приходить від володіння багатьма речами, навпаки, лише доброта перетворює володіння людини на гідність». Сподіваємось, що наш вчинок надихне й інших робити добрі справи вже сьогодні!