Хіміки здобули Кубок та золоті нагороди!

19 лютого 2020 року збірна викладачів та співробітників Хімічного факультету виборола перше місце на турнірі з шашок, який відбувався в залік XIII загальноуніверситетської спартакіади серед працівників УжНУ. За команду хіміків виступали: старші наукові співробітники Юрій Мінець і Василь Сідей та доцент Антон Козьма.

До участі в змаганні допускались представники усіх структурних підрозділів УжНУ. Кубок розігрувався за швейцарською системою, за якою в кожному наступному турі між собою грали команди з однаковою або близькою кількістю очок. Загалом було проведено 5 турів. Нижче наведено результати цьогорічних чемпіонів ‒ збірної Хімічного факультету:

Хімічний ф-т ‒ Ф-т історії та міжнародних відносин

Хімічний ф-т ‒ Юридичний ф-т

Хімічний ф-т ‒ Природничо-гуманітарний коледж

2,5 : 0,5

Хімічний ф-т ‒ Медичний ф-т

Хімічний ф-т ‒ Фізичний ф-т

1,5 : 1,5

Трійка призерів виглядає наступним чином:

Підсумкове місце

Кількість

набраних очок

1  (золото)

Хімічний ф-т

12,0

2  (срібло)

Фізичний ф-т

9,5

3 (бронза)

Коледж

9,0

Висловлюємо щиру вдячність організаторам і суддям турніру, командам-учасницям за безкомпромісну, а головне чесну інтелектуальну боротьбу, та вітаємо переможців – команду Хімічного факультету!