04.02.2020

4 тисячі 200 першокурсників – УжНУ в списку найкрупніших університетів України

Кількісний показник теж важливий, вважають редактори інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA». Портал уже третій рік поспіль складає рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії. І Ужгородський національний втретє в топі 15-ти.

Володимир СМОЛАНКА

ректор УжНУ

Ми маємо 14 місце серед тих студентів, які вступили за державним замовленням і 15 те місце серед тих, хто вступив за контрактом. Я просто узяв і обидві ці суми склав і виявилось, що загалом по Україні ми на 13-му. Загалом по Україні ми на 13 місці.

Якщо до кількості вступників на бакалаврат додати іноземців та магістрів, то в УжНУ нині навчаються більше 4 тисяч 200 першокурсників. Це виводить університет в найкрупніші освітні заклади країни.

Володимир СМОЛАНКА

ректор УжНУ

Ми можемо констатувати, що на сьогоднішній день Ужгородський національний університет, який розташований в найменшому за чисельністю населення обласному центрі України, один із, як думаю, можливо із 10-ти найкрупніших університетів України.

Ці показники і обнадіюють і ставлять перед керівництвом вишу нові вимоги. В першу чергу вирішення соціальних питань першокурсників, та спроможність матеріально-технічної бази вишу.

Uzh Inform