Юрій Юрійович Цмур - один із славетних випускників хімічного факультету УжНУ

20 березня 2019 р. відбулося засідання Вченої Ради хімічного факультету. Окрім питань, які виносились на порядок денний у різному, було питання, яке вартує особливої уваги. На засіданні був присутній один із наших славетних випускників – доцент Юрій Юрійович Цмур, який зараз перебуває на заслуженому відпочинку.

Юрія Юрійовича тут пам’ятають, поважають і люблять. Він – прекрасний педагог, добра і чуйна людина, а сьогодні презентував свою нову, але вже п’яту книгу: «Подарунки. Гумінові добрива, кормові добавки, поетичні замальовки».

Із вступним вітальним словом виступив декан нашого факультету професор Василь Георгійович Лендєл. Він відзначив, що Юрій Юрійович – це визначна людина, яка відбулася і як науковець, і як письменник.

Юрій Юрієвич розповів про свою нову збірку, її структуру та зміст. Відмітив, що на деякі його вірші вже створено музичні композиції.

Із окремим словом виступив гість зібрання – Іван Іванович Ключевський, директор видавництва «Патент». Він розповів про шлях, який пройшла збірка перед тим, як побачила світ, про Юрія Юрійовича як цікаву, розумну, добру людину з високою патріотичною свідомістю.

На урочистості також були присутні відомі письменники нашого краю: Густі В.П., Козак І.Ю., Шип Ю.В. та інші, які вшанували автора та подарували колективу хімічного факультету свої збірки. Слід відмітити, що привітати земляка прийшли і учасники АТО на сході країни – представники Перечинщини, які висловили свою подяку як Юрію Юрійовичу, так і колективу хімічного факультету за гарну можливість підтримати нове видання та його автора. Від хімічного факультету з вітальним словом також виступив професор Євген Юлійович Переш, який подякував і віддав належне вагомій праці Юрія Юрійовича.

Колектив хімічного факультету щиро вітає Юрія Юрійовича. Бажаємо йому здоров’я, успіхів та наснаги в улюбленій справі!