Новини

23.02.2019
276

✅23-24 лютого 2019 року в Мінську пройшла очна частина Програми для АО викладачів російською мовою. ✅Цим тренінгом завершився 5-тижневий онлайн курс Програми.

✅23-24 лютого 2019 року в Мінську пройшла очна частина Програми для АО викладачів російською мовою.  
✅Цим тренінгом завершився 5-тижневий онлайн курс Програми.

 

Це масштабний міжнародний проект, який об'єднав 17 учасників з 7 країн: Білорусії, Росії, Латвіі, Литви, Молдови, Украіни і Грузіі.

 

Протягом п'ятитижневого онлайн курсу учасники під керівництвом нашої викладацької команди отримували матеріали для вивчення і розбирали тонкощі навчання дорослих, нюанси читання лекцій, ведення дискусій в малих групах і особливості практичних занять.

Тобто вивчалося те, що практикується на АО курсах і завдяки чому АО Курси вважаються кращими в післядипломній освіті травматологів у всьому світі.

 

До очної зустрічі учасники приготували по одній демо-лекції та демо-дискусії, які вони провели для колег і отримали підтримуючу розвиваючу зворотний зв'язок.

 

Крім знань і практичних навичок викладання важливим моментом очної зустрічі стало особисте спілкування колег з різних країн, коли в неформальній обстановці вони могли поділитися особливостями надання допомоги травмованим пацієнтам в їх країнах

Особливо важливим моментом цього курсу стало те, що називається «дух АО» - атмосфера дружби, щирої підтримки і участі.

 

З кафедри хірургічних дисциплін ФПОДП приймав участь к.мед.н., доц. Василинець М.М.

Категорії: