21.03.2018

21 березня - міжнародний день людей з СИНРОМОМ ДАУНА.

21 березня - міжнародний день людей з СИНРОМОМ ДАУНА, саме з цієї нагоди для студентів факультету здоров‘я та фізичного виховання була проведена лекція на тему «Раннє втручання збільшує шанси дітей в реалізації свого потенціалу» у рамках грантового проекту «Діалог батьків та фахівців задля ефективного просування раннього втручання в Закарпатській області» організаторами якої виступили факультет здоров’я та фізичного виховання (ФЗФВ), ГО «ТОВАРИСТВО ЗАХИСТУ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «НАДІЯ» в партнерстві з БФ «КОМІТЕТ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЗАКАРПАТТЯ», відділення раннього втручання обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей інвалідів м. Ужгорода, Європейського Союзу в межах та як невід,ємна частина спільного Проекту HealsProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ,спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні». Під час лекції студенти мали можливість ознайомитись з філософією, ипрактикою та досвідом раннього втручання. Також з нагоди міжнародного дня людей з СИНДРОМОМ ДАУНА всі бажаючі мали можливість долучитися до акції в підтримку цих людей та придбати вироби ручної роботи, які власноруч виготовили люди з СИНДРОМОМ ДАУНА. Студенти та працівники ФЗФВ з радістю долучилися до акції.