205-а річниця Тараса Шевченка

Кафедра української літератури філологічного факультету організувала 14 березня 2019 р. святкування 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

До сценарію, підготовленого доцентом О. Ю. Кузьмою, були залучені студенти 1-3 курсів українського відділення. Вони  виступили з цікавою літературною композицією «Вінок українській жінці». Також було здійснено постановку драматичної мініатюри «Казка про Тараса – володаря часу», автором якої є доцент О. М. Тиховська. Приєдналися до святкування й учні Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, які під керівництвом педагога              К. М. Кіш, випускниці філологічного факультету, подарували глядачам пісню «Україна – це ти». У супроводі танцювального колективу її виконав учень 6-Г класу Воротнюк Нікіта.

Учасників свята привітали декан Галина Шумицька та завідувач кафедри української літератури  проф. Валентина Барчан.