13.01.2020

В УжНУ відбулося засідання Конференції трудового колективу УжНУ

В УжНУ відбулося  засідання Конференції трудового колективу УжНУ

У понеділок, 13 січня, відбулося перше в цьому році засідання Конференції трудового колективу УжНУ. Основним питанням  є звіт ректора Володимира Смоланки про роботу у 2019 році.

Засідання розпочалося з Різдвяної коляди у виконанні Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Під час своєї доповіді ректор Володимир Смоланка наголосив: «У 2019 році Ужгородський національний університет зміцнив свої позиції як один із найбільш ефективних закладів вищої освіти України за багатьма показниками, що демонструють 11 місце у рейтингу Вебометрікс, 13– у SciVerse Scopus та 24 місце у SCImago Institutions Rankings. УжНУ вперше було включено до міжнародного рейтингу QS World University Rankings by Region: Emerging Europe and Central Europe – університет знаходиться на 231-240 місці, що є 11 позицією серед 20 закладів вищої освіти України, які облікуються цією мережею».

В обговоренні звіту ректора взяли участь Голова національного агентства із забезпеченя якості вищої освіти Сергій Квіт, декан біологічного факультету Ярослава Гасинець та стоматологічного факультету Євген Костенко.

Наприкінці засідання Конференція ухвалила рішення, яким визнала роботу ректора у 2019 році задовільною.