«Вибір 2019» – на ФСН вийшов збірник матеріалів науково-практичної конференції про електоральні процеси в Україні

Науковий збірник «Вибір 2019» є підсумком роботи науково-практичної конференції «Електоральні процеси в Україні: загальнонаціональні особливості та регіональні виборчі практики», яка відбулася на факультеті суспільних наук 15 листопада. Даний науковий захід було організовано Факультетом суспільних наук, Кафедрою політології і державного управління та ГО «Асоціацією політологів та міжнародників УжНУ». Значну допомогу у підготовці та друку збірника  надало  Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

До наукового збірника ввійшли матеріали доповідей та повідомлень учасників науково-практичної конференції, що присвячені актуальним питанням електоральних процесів у світі, Україні та Закарпатті. Оригінальні статті містяться у розділах збірника «Регіональна та міграційна політика», «Міжнародна політика», «Політологія, соціальна робота і освіта» та «Історія політичної науки».  Особлива актуальність даної публікації полягає в   контексті виборчого процесу в Україні, адже в 2019 році в державі відбуватимуться президентські  та парламентські вибори.