УжНУ відкрив спільну магістерську програму із Школою економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (Словаччина)

Сьогодні, 16 квітня, відбулася зустріч між керівництвом УжНУ та представниками Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі (Словаччина).  Були присутні ректор УжНУ Володимир Смоланка, начальник відділу міжнародних зв’язків Оксана Свєженцева, декан факультету інформаційних технологій Ігор Повхан та завідувач кафедри управління інформатикою та директор фінансів Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі Любаш Цібак та проректор з міжнародних зв’язків словацького вишу Станіслав Філіп.

Темою зустрічі стало започаткування, спільної магістерської програми «Інженерія програмного забезпечення та бізнес-аналіз».  Навчальна програма подвійних дипломів має стандартну тривалість навчання - 1,5 року, включаючи практичні тренінги. Перші два семестри навчання здійснюються на факультеті інформаційних технологій УжНУ (українською мовою), а третій семестр навчання буде проходити в Братиславі (словацькою мовою). По закінченню студенти отримуватимуть два дипломи – український та словацький. Також вони будуть мати змогу паралельно проходити практику у ІТ-компаніях  у Словаччині.